Wonga – oferta pożyczek pozabankowych

Wonga jest jednym z największych pożyczkodawców na świecie oferującym swoje zobowiązania drogą internetową. Pierwsza strona internetowa firmy powstała w 2007 roku w Wielkiej Brytanii. Do tej pory za pośrednictwem strony udzielono ponad siedem milionów pożyczek. Swoje oddziały Wonga ma na trzech kontynentach. Oferta firmy jest w stu procentach dostępna za pośrednictwem sieci.

Przyjrzyjmy się bliżej pożyczkom dostępnym w Wonga. Podstawowe cechy pożyczki to prostota formalności. Klient nie potrzebuje zbędnych dokumentów i formularzy. Decyzja o przyznaniu pierwszej pożyczki podejmowana jest nawet w ciągu kilkunastu minut, a o udzieleniu kolejnych już tylko w kilka. Pożyczkodawca zapewnia swoich klientów o braku jakichkolwiek ukrytych kosztów.

W ramach zobowiązania można liczyć na kwoty od kilkudziesięciu do ponad dwóch tysięcy złotych. Okres kredytowania trwa od kilku do kilkudziesięciu dni. Wniosek kredytowy znajdziemy na stronie firmy. Aby starać się o pożyczkę może być potrzebny jedynie dowód osobisty, numer telefonu do weryfikacji i numer konta bankowego. Umowę pożyczkową można podpisać drogą elektroniczną lub też w tradycyjny sposób korzystając z umowy papierowej przesłanej za pośrednictwem poczty.

Wonga umożliwia swoim klientom wcześniejszą spłatę pożyczek bez żadnych dodatkowych opłat. Pierwsza zaciągana pożyczka nie może opiewać na maksymalną kwotę dostępną w ofercie firmy. Dopiero później klient uzyskuje prawo do maksymalnej kwoty pożyczki. W przypadku problemów ze spłatą możliwe są negocjacje i uzyskanie satysfakcjonującego kompromisu.

Dodaj swoją opinię