Vivus – oferta pożyczek pozabankowych

Vivus Finance Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością należy do grupy finansowej 4finance Group. Działa ona w wielu krajach europejskich. Możemy tu wymienić Litwę, Danię, Łotwę, Finlandię, Szwecję, Rosję, Wielką Brytanię, Gruzję oraz Hiszpanię. Spółka prowadzi swoją działalność również w Kanadzie.

W swojej działalności zajmuje się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek gotówkowych na niewielkie kwoty. W Polsce Vivus Finance ma swoją siedzibę w Warszawie. Przyjrzyjmy się teraz bliżej ofercie pożyczek gotówkowych Vivus Finance.

Firma oferuje swoim klientom zobowiązania w wysokości od kilkuset złotych do kilku tysięcy złotych. Warto zauważyć, iż klient nie ma od razu dostępu do maksymalnej kwoty pożyczki. Dopiero trzecia pożyczka zaciągana przez klienta może być na maksymalnym pułapie dostępnym w Vivus Finance. W firmie możemy zaciągnąć pożyczkę przez Internet lub za pośrednictwem rozmowy telefonicznej. Pieniądze można otrzymać nawet w piętnaście minut od chwili pozytywnego rozpatrzenia wniosku kredytowego.

Jednocześnie klient może mieć tylko jedną pożyczkę. Po jej spłacie może starać się o nową. Istnieje jednak możliwość otrzymania dodatkowej kwoty do już istniejącej pożyczki. Można również spłacić pożyczkę wcześniej przed upływem terminu spłaty zapisanego w umowie kredytowej. Vivus Finance oferuje pożyczki osobom w wieku od 20 do 75 lat będącym rezydentami Rzeczpospolitej Polski. Ważne jest również by potencjalny pożyczkobiorca nie posiadał zaległości w płatnościach. Udzielenie pożyczki nie wymaga zastawów i poręczeń.

Dodaj swoją opinię