ViaSMS – oferta pożyczek pozabankowych

VIA SMS PL Sp. z o.o. jest spółką należącą do grupy VIA SMS Group. Jest to rozwijająca się dynamicznie od 2009 roku łotewska grupa finansowa. Firma specjalizuje się w udzielaniu niewielkich pożyczek gotówkowych na krótki okres czasu. Celem spółki jest zapewnienie jej klientom prostego i szybkiego dostępu do usług finansowych.

Powstaje pytanie, na co może liczyć osoba, która zechce skorzystać z oferty firmy VIA SMS PL. Otóż pożyczka wygląda następująco. Po pierwsze, aby móc skorzystać z oferty pożyczkowej spółki VIA SMS PL należy zarejestrować się i wypełnić odpowiedni formularz znajdujący się na jej stronie internetowej. W niniejszym formularzu podajemy między innymi informacje takie jak imię i nazwisko, numer PESEL, adres zamieszkania, numer rachunku bankowego, a także źródło dochodów oraz ich wysokość.

Po wypełnieniu formularz możemy zarejestrować się i zacząć korzystać z oferty firmy. Jeżeli chodzi o wymogi, jakie stawia VIA SMS PL dotyczą one następujących spraw. Po pierwsze z oferty mogą skorzystać tylko i wyłącznie obywatele Rzeczpospolitej Polski. Pożyczka jest skierowana do osób pomiędzy dwudziestym, a sześćdziesiątym piątym rokiem życia.

Warunkiem koniecznym do otrzymania pozytywnej decyzji w sprawie pożyczki jest również posiadanie nienagannej historii kredytowej. Jeżeli klient spełnia wszystkie wymogi pożyczkodawcy, a także jego rejestracja przebiegnie pomyślnie może przystąpić do pożyczania pieniędzy. Można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszym jest wypełnienie wniosku na stronie internetowej VIA SMS PL. Drugim sposobem jest złożenie wniosku za pośrednictwem wiadomości SMS.

Dodaj swoją opinię