Profi Credit – oferta pożyczek pozabankowych

Profi Credit działa w dwunastu regionach Polski. Posiada tam swoje centra regionalne. Profi Credit sprzedaje swój produkt poprzez sieć zewnętrznych pracowników prowadzących działalność gospodarczą, którzy są związanych z firmą umową o współpracy. Dzięki takowej organizacji firma dociera do ogromnej grupy potencjalnych klientów.

Oferta Profi Credit opiera się na udzielaniu pożyczek gotówkowych. Profi Credit należy do grupy finansowej Profireal Group. Poza Polską grupa oferuje swoje usługi finansowe również w Czechach, Bułgarii, a także na Słowacji. Przejdźmy do szczegółów niniejszego zobowiązania oferowanego przez ową firmę.

Po pierwsze jest to doskonała oferta dla osób, które z powodu swojej historii kredytowej nie mogą zaciągnąć kredytu bankowego. Pożyczka w Profi Credit jest udzielana bez weryfikacji danych pochodzących z Biura Informacji Kredytowej. Oprócz tego pieniądze pozyskane w ramach pożyczki gotówkowej można przeznaczyć na dowolny cel.

Bardzo atrakcyjne są również warunki związane z wiekiem. Potencjalnym kredytobiorcą może być osoba w wieku od osiemnastu do siedemdziesięciu pięciu lat. Jeżeli chodzi o spłatę pożyczki to mamy w tym przypadku do czynienia z ratami spłacanymi z częstotliwością miesięczną. Dodatkowo spłata odbywa się w formie przelewu bankowego na rachunek pożyczkodawcy na zasadzie stałego zlecenia. W kontekście wymagań związanych z dochodami na pożyczkę mogą liczyć osoby, które utrzymują się z pracy na umowę o pracę, działalności gospodarczej bądź rolniczej, a także osoby pobierające renty lub emerytury.

Dodaj swoją opinię