PEX – na jakich warunkach?

Pożyczka Ekspresowa – PEX – w Banku Pekao jest ofertą, z której może skorzystać szerokie grono klientów. Klienci mogą skorzystać z oferty kredytu i przeznaczyć go na dowolny cel. Dopuszczalny okres kredytowania może wynosić nawet 8 lat. Wniosek o kredyt można złożyć zarówno w wybranym oddziale, w którym można dopełnić wszystkich formalności na miejscu, a także poprzez wniosek on-line na stronie internetowej banku oraz poprzez bankowość internetową.

W przypadku wyboru złożenia wniosku poprzez formularz internetowy przedstawiciel Banku skontaktuje się z wnioskującym telefonicznie. Aby skorzystać z oferty Banku Pekao, należy przedstawić zaświadczenie o zatrudnieniu podpisane przez pracodawcę, jednak tylko w przypadku, kiedy klient wnioskuje o pożyczkę wynoszącą więcej niż 10 tysięcy złotych. Co więcej, o Pożyczkę Ekspresową w Banku Pekao można ubiegać się ze współkredytobiorcą. W takim przypadku konieczne będą również dane drugiego wnioskodawcy. Oprocentowanie Pożyczki Ekspresowej jest zmienne, a prowizja może być kredytowana. W tej sytuacji zobowiązanie z tego tytułu zostanie dopisane do kwoty kredytu.
Ubezpieczenie nie jest wymagane przez Bank. Pożyczka Ekspresowa PEX może być spłacana za pomocą rat równych, a zakładanie konta osobistego nie jest koniecznością.

Dodaj swoją opinię