OK Money – oferta pożyczek pozabankowych

OK Money jest firmą, która zajmuje się udzielaniem pożyczek gotówkowych, a dokładnie tak zwanych pożyczek chwilówek. Jest to firma polska z siedzibą w Gdańsku. Firma oferuje swoim klientom udzielanie pożyczek gotówkowych na dowolny cel za pośrednictwem Internetu, a także krótkich wiadomości tekstowych, czyli SMS.

OK Money stawia sobie za cel by ułatwić klientom dostęp do szybkich pożyczek na tyle ile jest to możliwe. Dlatego też proponuje niezwykle przejrzyste i nieskomplikowane procedury. Podstawą do otrzymania pożyczki gotówkowej jest wypełnienie odpowiedniego formularza online.

Po wypełnieniu takowego formularza należy poczekać na decyzję kredytową, która może zapaść dosłownie w kilka sekund. Pieniądze są przesyłane na konto bankowe klienta zaraz po potwierdzeniu jego tożsamości. Aby móc bez problemów korzystać z pożyczek w OK Money należy przejść krótki i prosty proces rejestracji. Wymaga ona między innymi przekazania z konta klienta na konto firmy symbolicznej kwoty jednego grosza w celu weryfikacji tożsamości pożyczkobiorcy.

Po zaciągnięciu pierwszej pożyczki klient otrzymuje drogą pocztową fakturę wraz z wyjaśnieniem jak takową pożyczkę spłacić. Poza tym otrzymuje również umowę pożyczkową, którą należy podpisać, a następnie odesłać na adres firmy OK Money. Jeżeli umowa nie zostanie odesłana klient straci możliwość dalszego korzystania, a usług firmy. Po spłaceniu pierwszej pożyczki konsument może zaciągać następne drogą internetową lub przez SMS.

Jak wygląda takowa pożyczka? Klient może w ekspresowym tempie otrzymać potrzebne pieniądze na swoje konto bankowe. Wysokość dostępnego zobowiązania zależy od tego ile razy klient zaciągną i spłacił terminowo pożyczkę. Okres spłaty jest bardzo krótki i nie przekracza miesiąca.

Dodaj swoją opinię