NetCredit – oferta pożyczek pozabankowych

Netcredit to firma działająca w Polsce w branży szybkich pożyczek gotówkowych od 2011 roku. Swoi klientom oferuje szybki dostęp do stosunkowo niewielkich zobowiązań zaciąganych na krótki okres. Firma Netcredit działa na terenie całej Polski. Oferuje swoim klientom pożyczki bez zbędnych zabezpieczeń i dokumentów.

Oferta pożyczkowa skierowana jest do osób na stałe mieszkających oraz pracujących w Polsce. Ważny jest wiek. Kredytobiorca nie może być młodszy niż 20 lat i starszy niż 65 lat. Pożyczkę można zaciągnąć jedynie, gdy spłacona zostanie poprzednia pożyczka w Netcredit. Każdy, kto ubiega się o pożyczkę gotówkową w Netcredit musi mieć stałe źródło dochodów. Podstawą jest również posiadanie rachunku bankowego w którymś z banków działających na rynku polskim, a także aktywne podłączenie do którejś z sieci telefonii komórkowej.

Podstawą do zaciągnięcia pożyczki jest wypełnienie odpowiedniego wniosku kredytowego znajdującego się na stronie pożyczkodawcy. Całość procedury przeprowadzana jest za pośrednictwem Internetu, dlatego też pożyczkobiorca nie musi przedstawiać jakichkolwiek dokumentów. Firma pożyczkowa zapewnia możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki w każdym momencie. Nie pobiera za to dodatkowych opłat.

Z drugiej strony istnieje możliwość wydłużenia okresu spłaty w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności. W tym wypadku wiąże się to jednak z dodatkowymi opłatami. Oferta pożyczek skierowana jest również do osób posiadających zadłużenie w innych instytucjach. Ważne jest jednak by niebyło opóźnień w spłacie oraz wpisu do rejestru dłużników.

Dodaj swoją opinię