Meritum Bank – informacje o banku i ofercie pożyczek

Meritum Bank znany wcześniej, jako Bank Współpracy Europejskiej S.A działa na polskim rynku od 1990 roku. Od 2007 roku większościowym udziałowcem banku jest fundusz inwestycyjny Innova/4 L.P. W 2009 roku bank zmienił nazwę z Banku Współpracy Europejskiej S.A właśnie na Meritum Bank SA. W tym samym momencie przeniesiono również siedzibę banku z Wrocławia do Gdańska.

Meritum Bank posiada bardzo ciekawą ofertę produktów finansowych skierowaną do klientów biznesowych jak i indywidualnych, która cały czas podlega modyfikacjom i udoskonaleniom w celu dopasowania do potrzeb oraz oczekiwań klientów.

Flagowym produktem banku adresowanym do klientów indywidualnych jest kredyt gotówkowy. Posiada on szereg cech, które świadczą o atrakcyjności tego rodzaju oferty. Po pierwsze kredyt można przeznaczyć na szereg różnych potrzeb konsumpcyjnych. Idąc dalej warto wspomnieć o warunkach, jakie należy spełnić, aby otrzymać takową pożyczkę.

Jeżeli chodzi na przykład o źródła dochodów, to Meritum Bank honoruje dochody pochodzące z umów o pracę, kontraktów, prowadzenia działalności gospodarczej, prowadzenia działalności rolnej i tym podobnych. Kredytobiorcą może zostać każdy, kto osiąga określony dochód, a także jest osobą pełnoletnią (ukończone 18 lat) i jest obywatelem Polski.

Pożyczkę gotówkową można zaciągnąć nawet bez konieczności składania wizyty w placówce banku. Zobowiązanie można uzyskać bez poręczycieli i dodatkowych zabezpieczeń. Meritum Bank oferuje również wraz z kredytem atrakcyjny pakiet ubezpieczeń. Poza tym bank gwarantuje błyskawiczną ocenę zdolności kredytowej i przedstawienie dostępnej oferty kredytowej odpowiedniej dla danego kredytobiorcy.

Dodaj swoją opinię