mBank – informacje o banku i ofercie pożyczek

Bank, jakim jest mBank SA posiada jedną ważną cechę, a mianowicie jest pierwszym bankiem internetowym w Polsce. Swoją działalność rozpoczął w listopadzie 2000 roku. mBank jest częścią BRE Banku SA. Bank w momencie rozpoczęcia swojej działalności zrewolucjonizował rynek finansowy i sprawił, że wygodne korzystanie z usług bankowych możliwe jest bez wychodzenia z domu czy też mieszkania. Dzięki postawieniu na bankowość internetową obniżył również koszty związane z różnymi usługami bankowymi.

W swojej ofercie bank posiada produkty skierowane zarówno do klientów indywidualnych jak i do klientów biznesowych. Jako przykład produktu skierowanego do klientów indywidualnych można podać kredyty gotówkowe. Zobowiązanie tego typu w mBanku gwarantuje klientom dodatkowe pieniądze na dowolny cel dostępne bez zbędnych formalności. Dodatkowym atutem jest wygoda.

Pożyczkę gotówkową można uzyskać bez wychodzenia z domu przez Internet lub też telefon. Kredytobiorca może mieć dostęp do gotówki na swoim koncie nawet w piętnaście minut. Bank gwarantuje szybkie rozpatrzenie wniosków i brak dodatkowych, ukrytych opłat. Poza tym mBank oferuje również dogodne warunki spłaty w tym niskie raty, a także wysokie kwoty dostępnych dla potencjalnych kredytobiorców zobowiązań.

Bardzo ciekawym aspektem dotyczącym zobowiązań gotówkowych oferowanych przez mBank jest to, że pieniądze możemy uzyskać od banku bez dodatkowych zabezpieczeń. Jeżeli potencjalny pożyczkobiorca jest już klientem banku, to może liczyć na bardzo ciekawe warunki kredytowania w tym na wspomniany wyżej dostęp do gotówki w 15 minut.

Dodaj swoją opinię