Ekspres Kasa – oferta pożyczek pozabankowych

Ekspres Kasa to usługą, która jest świadczona przez Ferratum Poland Sp. z o.o. Jest to firma działająca na rynku polskim od marca 2007 roku. Ferratum Poland Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem zależnym od Grupy Ferratum. Grupa działa na terenie trzynastu krajów europejskich. Mowa tutaj o takich krajach jak między innymi Hiszpania, Wielka Brytania czy też Dania. Ekspres Kasa jest liderem na polskim rynku, jeżeli chodzi o pożyczki krótkoterminowe.

Zajmijmy się teraz przybliżeniem cech takowej właśnie pożyczki, jaką jest Ekspres Kasa. Zacznijmy od tego, na jaką kwotę może opiewać tego typu pożyczka. Okazuje się, że chodzi tutaj o niskie pożyczki w kwocie do około tysiąca złotych. Kolejną ważną cech oferty, jaką stanowi Ekspres Kasa jest długość okresu kredytowania. Może on trwać piętnaście lub też trzydzieści dni.

Najciekawszym rozwiązaniem, jakie odnosi się do takowej pożyczki jest to, że można ją otrzymać bez wychodzenia z domu. Jedyne, co jest nam do tego potrzebne to telefon komórkowy z możliwością wysyłania krótkich wiadomości tekstowych, czyli SMS. Wystarczy wysłać wspomniany SMS na odpowiedni numer w treści podając odpowiednie dane.

Po zatwierdzeniu przez firmę pożyczki pieniądze zostaną wysłane następnego dnia roboczego przekazem pocztowym na stały adres zamieszkania podany przez SMS lub też formularz internetowy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Klient otrzyma również polecenie zapłaty służące do spłaty zaciągniętej pożyczki.

Oczywiście pieniądze zostaną przekazane przez kuriera tylko za pierwszym razem. Służy to temu by klient mógł podpisać z firmą odpowiednią umowę. Ewentualne kolejne pożyczki będą przekazywane już na podany przez klienta rachunek bankowy.

komentarze 3

  1. Ona pisze:

    Brałam niedawno pożyczkę w Ekspres Kasie i z przyjemnością stwierdzam, że wszystko odbyło się bez problemów. Pieniądze pojawiły się na koncie chwile po złożeniu wniosku, wymagają tylko dowód osobisty. Od razu wyliczają też ile trzeba zwrócić przy konkretnej kwocie. W razie konieczności znów na pewno skorzystam, polecam.

  2. Aga pisze:

    Ekspres kasa ma świetną ofertę, wzięłam u nich pożyczkę i wszystko sprawnie i szybko przebiegło i bez komplikacji:) teraz trzeba tylko spłacić… polecam!!!

  3. mariola pisze:

    nie bralam jeszcze w taki sposob zadnej pozyczki wiec nie moge sie na ten temat wypowiedziec

Dodaj swoją opinię