Citi w czołówce przyjaznych banków

Citi Handlowy zajął jedno z czołowych miejsc w prestiżowym rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka”. Bank znalazł się na podium w kategorii Bankowość Tradycyjna – Bank dla Kowalskiego. Badania pozwalające na przygotowanie rankingu, który jest uznawany za najbardziej wiarygodny w naszym kraju realizowane były metodą tajemniczego klienta. Pracownicy firmy przygotowującej ranking wcielali się w rolę klientów banku i w ten sposób oceniali kolejne podmioty.

Oto, co powiedział (źródło Citi Handlowy) zaraz po odbiorze nagrody wiceprezes Citi Handlowy odpowiedzialny za bankowość detaliczną, Brendan Carney:

„Dla nas ta nagroda to najlepsze potwierdzenie tego, że wysoka jakość obsługi stała się już generyczną cechą naszej oferty. Bardzo dziękuję swojemu zespołowi za codzienną pracę na najwyższym poziomie. Bo to właśnie te najwyższe standardy i partnerstwo w relacji z klientem oraz globalna oferta mają nas wyróżniać na rynku. Nie mogę się doczekać kolejnej edycji rankingu, bo wówczas będziemy mogli pokazać jak bardzo klient doceniają też nasze innowacyjne podejście do tradycyjnej bankowości, czyli oddziały smart. Myślę, że dzięki temu nowatorskiemu podejściu do obsługi klientów awansujemy na pozycję lidera jakości.”

Dodaj swoją opinię