Citi Handlowy – informacje o banku i ofercie pożyczek

Citi Handlowy powstał z połączenia Banku Handlowego w Warszawie SA i Citibank (Poland) SA. w marcu 2001 roku. W ten sposób powstała jedna z najsilniejszych instytucji finansowych w Polsce, która stanowi część globalnej grupy Citi. Jest to wiodąca instytucja finansowa na świecie. Obsługuje ona ponad 200 milionów klientów indywidualnych, korporacyjnych, rządowych i instytucjonalnych w ponad 100 krajach.

Citi Handlowy SA w swojej ofercie oprócz klasycznych usług bankowych posiada również usługi i produkty rynku kapitałowego oferowane przez Dom Maklerski Banku Handlowego SA oraz produkty Handlowy Leasing Sp. z o.o. Wśród tak szerokiej i atrakcyjnej oferty nie mogło zabraknąć naturalnie produktów takich jak pożyczki gotówkowe.

Pożyczka gotówkowa dostępna w Citi Handlowy SA jest zobowiązaniem, które wymaga minimum formalności. Posiada również opcję konsolidacji, dzięki której możemy zredukować swoje miesięczne zobowiązania do poziomu pozwalającego na bezpieczną spłatę. W ramach pożyczki istnieje również możliwość ubezpieczenia jej spłaty.

Jeżeli chodzi o samą formę udzielania pożyczki, to możemy wybrać drogę tradycyjną, czyli taką, w której kontaktujemy się z przedstawicielem banku osobiście lub też drogę on line, czyli za pośrednictwem Internetu. W ramach pożyczki w banku Citi Handlowy SA klienci mają również dostęp do programu zapewniającego dostęp do przydatnych informacji i pomoc w trudnych sytuacjach takich jak na przykład pomoc medyczna czy też domowa pomoc techniczna. Są to usługi bezpłatne.

Dodaj swoją opinię