BNP Paribas – informacje o banku i ofercie pożyczek

Grupa, do której należy BNP Paribas SA jest obecna w ponad 80 krajach i zatrudnia ponad 205 tysięcy pracowników, w tym ponad 105 tysięcy na czterech kluczowych rynkach bankowości detalicznej, czyli w Belgii, Francji, Włoszech i Luksemburgu. Trzema głównymi rynkami działania grupy jest bankowość detaliczna, bankowość korporacyjna i inwestycyjna oraz rozwiązania inwestycyjne.

Zgodnie z badaniami BNP Paribas Personal Finance jest liderem w zakresie kredytów konsumenckich. BNP Paribas rozwija swój model bankowości detalicznej w krajach obszaru Europe Mediterranean, a także posiada sieć placówek w zachodniej części USA.

W swojej ofercie bank posiada szereg różnego typu propozycji, jakie mogą zadowolić klientów indywidualnych. Jedną z nich stanowi kredyt gotówkowy. Jest to bardzo korzystne zobowiązanie pod wieloma względami. Po pierwsze kredytobiorca pozyskane pieniądze może przeznaczyć na dowolny cel bez dokumentowania wydatków.

Bardzo ciekawe są również warunki, jakie trzeba spełnić w kontekście zdolności kredytowej. Bank honoruje różnego typu źródła dochodów. Mogą to być zarówno umowy o pracę, ale również umowy zlecenie, kontrakty, dochody z racji prowadzenia działalności gospodarczej, świadczenia emerytalne czy też na przykład dochody z tytułu działalności rolniczej.

Pożyczone pieniądze bank może przelać na wskazane przez klienta konto. Spłata może się odbywać dwojako. Mogą to być zarówno raty równe jak i malejące. Klient sam może wybrać dzień miesiąca, w którym chce spłacać zaciągnięty kredyt gotówkowy.

Dodaj swoją opinię